Küsi nõu

Otsi abi!

Lahku minemine on emotsionaalselt väga raske protsess nii lapsevanematele kui lapsele. Soovitame kindlasti kõigil protsessi läbivatel inimestel otsida tuge ja abi oma perekonnalt, sõpradelt ja võimalusel ka professionaalidelt. Pereterapeudid (Eesti Pereteraapia Ühing) ja perelepitajad (Eesti Lepitajate Ühing ja Riiklik perelepitusteenus) on haritud lapsevanemate lahku minemise probleemistikus, ja oskavad anda nii perspektiivi, kui ka jagada nõu selles osas, kuidas lapse jaoks parimal moel lahkuminekut korraldada.Kogemuse baasil nõustajad


MTÜ liikmetena nõustame ka meie lahus elavaid või lahku minevaid vanemaid oma kogemuse baasil! Meil on isiklikke kogemusi nii eri perevormidega, kohtus käimisega, ametnikega kokkupuutes, kui ka oleme valmis lihtsalt Sinu lugu ära kuulama. Võta meiega ühendust ja lepime kokku aja, millal kokku saada kas virtuaalselt või näost näkku:Maret

Omab lähedasele tugiisiku rollis kogemust, kõrvalt näinud võõrandamist. Omab kohtus käimise ja ametnikega asjaajamise kogemust.


Tanel

Usub, et iga juhtum on erijuhtum. On väga tasakaalukas ja hinnangutevaba, eelistades kompromisse kohtusõjale. Põhjalik kohtus käimise kogemus.


Küllu

Küllu on olnud tugiisikuks lähedasele inimesele vanemast võõrandamise protsessis ning tal on viieaastane ametnikega suhtlemise ja kohtuskäimise kogemus.

Võib ka ühendust võtta meiliaadressil liikmetele@lapselevanemad.ee, kust suunatakse soovitud nõustaja juurde.